Op het weblog van Nissaba worden religieuze en mythologische beeldvorming, rolpatronen, vooroordelen en stereotiepen tegen het licht gehouden. Laat je niet langer in een hokje duwen en wees jezelf.
Zaterdag 12 April 2008, 12:00 am - Categorie: nieuws
Homoseksualiteit is strafbaar in ca. 90 landen, met straffen die variëren van gevangenisstraffen van enige jaren tot levenslang. In negen landen staat er zelfs de doodstraf op. Daarom wil de Franse minister van Mensenrechten en Buitenlandse zaken Rama Yade namens Europa een beroep op de VN doen om homoseksualiteit wereldwijd uit het strafrecht te halen.
Het Vaticaan protesteert hiertegen, en stelt dat sodomieten hierdoor een geprivilegieerde groep dreigen te worden. Woordvoerder Federico Lombardi zegt dat als het voorstel wordt aangenomen maatschappelijke of godsdienstige groeperingen van inbreuk op de mensenrechten kunnen worden beschuldigd. De aartsbisschop Celestino Migliore is bang dat het er toe zal kunnen leiden dat landen worden gedwongen om het homohuwelijk te erkennen.
Tussen 15 en 20 december komt Frankrijk met een oproep om aan de criminalisering van homosekualiteit een einde te maken. De motie is door 50 lidstaten ondertekend. Het Vaticaan wijst erop niet alleen te staan in het afwijzen van de mensenrechten.
Lees verder: gayswithoutborders: Vaticaan houdt resolutie tegen die criminalisatie van homo's tegengaat
rose: Moslimlanden hebben sterke bewegingen georganiseerd in Nederland. Een schande dat de Moslimlanden Ned… Prof.MUSTER: per 1 Maart moet het ex-sprookjesmuseum bieb weer bewoonbar zijn
wij hebben plm 3.000 antiquarische … Zunrita: Hee hallo die Els,
Ik ben op zoek naar een van mijn gedichten die ik lang gelden op het forum heb ge… rhone:
Drie Marokkanen hebben bij het VN-comité voor de Mensenrechten in Genève een klacht tegen Nederlan… Jelle: Dank voor het delen van dr. Knapperts boek uit 1887.
Het eerste dat ik over de windbruid vond. RJF: Ik had begrepen dat het om volledigheid ging.
Dus het patriarchaat zowel als het matriarchaat.
En d… adriana: Brutale moslim dictators en hun handlangers in Nederland.
Moslim Dictators en proces tegen Wilde… Els: Hehehe... maar goed, ik dacht ook al eens zoiets. Het is een mythe dat de mens zo intelligent is, o…
Op dit moment worden alle godinnen overgezet naar een nieuwe database. Omdat dat veel werk is, zal het een tijd duren voor alles is overgezet. Veel crosslinks gaan nog terug naar de oude pagina's omdat eerst alle entries moeten worden toegevoegd.
Voor suggesties en commentaar kun je terecht op het forum.